Torres

Torres

Spiced

Klasyczne brandy Torres infuzowane naturalnym cynamonem. Pierwsze brandy typu Spiced, wyznaczające nową ścieżkę dla aromatycznych destylatów winnych.

Jedwabiste ciało, intensywny aromat z nutą cynamonu i przypraw. Wszystko to dopełnione bęczką tworzy unikatową i niekonwencjonalną kompozycję.

Torres

Torres

5

Brandy Torres 5 pochodzi ze słynnych winnic hiszpańskiej rodziny Torres. Brandy ta od pokoleń produkowana jest wyłącznie z wybranych katalońskich odmian winogron. Staranna selekcja gron, sztuka destylacji oraz długie dojrzewanie w beczkach z wysokiej jakości dębu dają brandy o bogatym aromacie orzecha włoskiego i suszonych owoców z przebijającą się w smaku nutą wanilii i cynamonu.

Torres

Torres

10

Torres 10 należy do najlepiej sprzedających się hiszpańskich brandy. Do jej produkcji używane są wyłącznie katalońskie odmiany winogron. O jej najwyższej jakości stanowi podwójna destylacja oraz co najmniej 10-letni cykl dojrzewania z wykorzystaniem tradycyjnej, hiszpańskiej metody „solera”. W smaku można odkryć aromat palonej kawy z nutą gorzkiej czekolady. Smak ten długo pozostaje na podniebieniu, na końcu ujawniając aromatyczne odcienie dębu.

Torres

Torres

15

Torres 15 YO to hołd złożony Miquelowi Torres Carbó, który jako młody człowiek przebudował winnicę po jej zniszczeniu podczas bombardowania w 1939 roku podczas hiszpańskiej wojny domowej. Zainwestował dużo czasu i wysiłku w tworzenie starych urządzeń i ustawianie dużych zapasów brandy.

Torres

Torres

20

Jest to brandy o ciemnym, szlachetnym, bursztynowym kolorze. Posiada głęboki i ciepły zapach z aromatami suszonych owoców i orzechów. Wyczuwalne eleganckie nuty przypraw (wanilia, cynamon, gałka muszkatołowa). Pełny i obfity smak na podniebieniu.

Torres

Torres

Jaime I

Szlachetny, ciemny, mahoniowy kolor. Zapach oferuje aromaty suszonych owoców i orzechów (tosty z orzechów laskowych) z nutami wanilii i toffi. Okrągłe i gładkie na podniebieniu. Zapachowa, zmysłowa moc nadawana przez starzenie dębu wyróżnia tę bardzo starą brandy. Imponująca trwałość smaku i równowaga.