Palace. Ożywia ducha dobrej zabawy.

Obecna na rynku od 26 lat, marka Palace jest postrzegana przez konsumentów jako wysokiej jakości wódka o eleganckim wizerunku, która doskonale sprawdza się podczas wyjątkowych okazji, takich jak wesela.

W nowej platformie komunikacyjnej postanowiliśmy więc nawiązać do tradycji dobrej zabawy -gospodarzem w świecie Palace jest Jan Klemens.

Wesoły i ciekawy z niego człowiek -mówią na niego Książę, bo ma styl i gest. Jak dawni magnaci, uwielbia dobrze się bawić: lubi gdy na imprezie rządzi zasada czystej przyjemności.

Palace

Palace

Vodka

Wyjątkową łagodność smaku i aromatu Palace Vodka zawdzięcza spirytusowi powstającemu z najszlachetniejszych polskich ziemniaków. To jedna z niewielu wódek na świecie uzyskiwana z tego drogiego surowca, co czyni ja produktem wyrafinowanym i unikalnym.

Palace Vodka

Palace Vodka

Ziemniak z Orkiszem

Palace Ziemniak z Orkiszem to wódka oparta na połączeniu spirytusu ziemniaczanego i orkiszu- jednego z najstarszych gatunków pszenicy. Charakteryzuje się łagodnym smakiem z lekką nutą słodyczy oraz subtelnym, zbalansowanym aromatem.

Palace Vodka

Palace Vodka

Ziemniak z Owsem

Palace Ziemniak z Owsem to połączenie spirytusu ziemniaczanego z owsem, uznawanego za wartościowe zboże o szerokim zastosowaniu. Jest wyrazista i rześka w smaku, a aromat ma świeży i naturalny.