O nas

CEDC

Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów wódki. Zajmujemy czołową pozycję na wszystkich kluczowych rynkach naszej działalności: w Polsce, Rosji i na Węgrzech. W naszym portfolio produktowym posiadamy cenione i rozpoznawalne marki, takie jak BOLS, Żubrówka, Absolwent i Soplica w Polsce, Green Mark i Parliament w Rosji czy Royal Vodka na Węgrzech; będące liderami segmentów na swoich rynkach.
CEDC jest także znaczącym importerem napojów alkoholowych w Polsce, Rosji i na Węgrzech.

Prowadzimy aktywną działalność eksportową, w szczególności w zakresie sprzedaży Żubrówki, Green Mark i Parliament. Nasza Żubrówka dostarczana jest do ponad czterdziestu krajów na całym świecie, w tym do Anglii, Francji i Japonii.

Misja

Misją CEDC jest tworzenie wysokiej jakości produktów, cieszących się uznaniem konsumentów i zdobywających wiodące pozycje na rynku, zapewniając wysoką rentowność firmy i tworząc wartość dla jej udziałowców.

Realizacji tych zamierzeń towarzyszy dbanie o rozwój pracowników, budowanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi, zachowanie najwyższych standardów z zakresie ochrony środowiska oraz realizowanie programów społecznych z zakresu odpowiedzialnego spożycia alkoholu.

 • KOMPETENCJA

  Jesteśmy ekspertami w branży spirytusowej. Nasze umiejętności i wiedzę wykorzystujemy, aby najefektywniej tworzyć, promować i sprzedawać nasze produkty. Stale pracujemy nad tym, aby być najlepszymi.

 • PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

  Traktujemy firmę jako naszą wspólną odpowiedzialność. Szukamy rozwiązań, które poprawiają jej funkcjonowanie. Działamy szybko i zdecydowanie.

 • ZOBOWIĄZANIA

  Jesteśmy zdeterminowani, aby spełniać nasze obietnice wobec konsumentów, partnerów biznesowych, udziałowców i pracowników.

 • WSPÓŁPRACA

  Działamy zespołowo. Konkurujemy na rynku, a nie między sobą. Działamy zespołowo. Konkurujemy na rynku, a nie między sobą. Działamy zespołowo. Konkurujemy na rynku, a nie między sobą.

Nasze portfolio